Субота, березня 17, 2018

Місцеве самоврядування

Проблеми термомодернізації та постачання тепла

Місцеве самоврядування

У вівторок у приміщенні управляючої муніципальної компанії “Південно-західна” (колишній ЖЕК №3) керуючий справами виконавчого комітету міської ради Юлія Сабій провела виїзний прийом громадян з особистих питань.

 

Читати далі: Проблеми термомодернізації та постачання тепла

 

Люди звертаються — влада відповідає

Місцеве самоврядування

Пряма лінія “Міська влада відповідає” за телефоном 76-48-88 популярна серед хмельничан. Особливо, коли на дзвінки відповідає міський голова. Тоді кількість звернень є рекордною. Пряма лінія, котра відбулась у вівторок, це вкотре підтвердила: Олександру Симчишину довелося відповідати загалом на понад 30 запитань 18 додзвонювачів.

 

Читати далі: Люди звертаються — влада відповідає

   

Нелегка й потрібна робота комунальників

Місцеве самоврядування

У третю неділю березня в Україні традиційно відзначають День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, професійне свято комунальників. Праця цих людей, можливо, на перший погляд непомітна, утім без неї не обійтися. Працівники комунальних служб з ранку до вечора, у будь-яку пору року та доби дбають про чистоту вулиць, благоустрій прибудинкових територій. Завдяки їм в оселі українців потрапляють тепло і вода, газ та світло, облаштовуються вулиці, розквітають парки і сквери. Саме працівники комунальної сфери роблять усе, щоб життя кожного з нас було зручним та безпечним.

 

Читати далі: Нелегка й потрібна робота комунальників

   

Молодіжний центр може запрацювати на початку 2019-го

Місцеве самоврядування

Молодіжний центр буде комунальним підприємством чи простором, яким опікуватимуться лише громадські організації? Це обговорювали минулої середи в міській раді представники влади й громадськості у рамках публічних консультацій, організованих ГО “Центр UA”.

 

Читати далі: Молодіжний центр може запрацювати на початку 2019-го

   

Системність визначає принципи роботи

Місцеве самоврядування

Звіт депутата міської ради від виборчого округу №35 Людмили Головко — яскравий приклад виконання обов’язків обранця місцевої громади і сумлінне дотримання вимог законодавства щодо звітування. Такому поєднанню сприяє кілька факторів: досвід, професіоналізм, обрані принципи роботи.

 

Читати далі: Системність визначає принципи роботи

   

На засадах самопомочі

Місцеве самоврядування

Мікрорайон, до якого сходяться вулиці Староміська, Вайсера, Шестакова, Подільська, Прибузька, Кам’янецька, Соборна, — історична частина, з якої починався старий Проскурів. Це територія виборчого округу №28 і честь представляти його у міській раді належить у нинішньому скликанні Сергію Золотухіну. Обраний за списком політичної партії “Об’єднання “Самопоміч” як голова її міської організації він і був закріплений за цим округом. Відтак поклав на себе подвійне завдання: відстоювати інтереси його виборців й водночас заслужити їхню довіру. Звітуючи минулого тижня про свою діяльність у 2017 році, Сергій Золотухін дотримувався саме цієї позиції.

 

Читати далі: На засадах самопомочі

   

Коли скромність обранця заслуговує на вдячність виборців

Місцеве самоврядування

Звіт депутата міської ради Володимира Ясенка перед виборцями виборчого округу №18 за своєю схемою не відрізнявся від звітів колег з фракції ВО “Свобода”: інформація про здобутки міської влади — як дублювання звіту міського голови та розповідь про виконані комунальниками роботи з благоустрою території округу. Натомість хід цієї звітної зустрічі мав певні відмінності.

 

Читати далі: Коли скромність обранця заслуговує на вдячність виборців

   

З акцентом на особисту роботу

Місцеве самоврядування

“Якщо людей прийшло небагато, то в них немає серйозних проблем, і це тішить”, — такий висновок зробила депутат міської ради Тетяна Калюжна, розпочинаючи звіт на виборчому окрузі №4.

 

Читати далі: З акцентом на особисту роботу

   

За практикою фракції ВО “Свобода”

Місцеве самоврядування

Звіт депутата міської ради Анастасії Ярової від виборчого округу №26 викликав неабиякий інтерес мешканців вулиць Кам’янецької, Проскурівського підпілля, Гагаріна, Подільської, Львівського шосе та прилеглих провулків — території цього округу.

 

Читати далі: За практикою фракції ВО “Свобода”

   

Володимир Гончарук: “Хмельницький прямує до енергонезалежності”

Місцеве самоврядування

Енергоефективність та енерго-збереження є важливими пріоритетами у розвитку будь-якої країни. Завдяки ощадливому використанню енергоресурсів, можна досягти економії коштів та енергонезалежності на рівні квартири, будинку, міста... Хмельницький серед тих, хто торує шлях до енергонезалежності. Про це наша розмова із заступником міського голови Володимиром ГОНЧАРУКОМ.

 

Читати далі: Володимир Гончарук: “Хмельницький прямує до енергонезалежності”

   

Мешканці Гречан вдячні за зроблене і бажають більшого

Місцеве самоврядування

Виборчий округ №16 — серцевина мікрорайону Гречани: вулиці Вокзальна, Транспортна, Саварчука, Вишнева, Декабристів, Степанкова, частина вулиць Курчатова, Проскурівського підпілля та прилеглі провулки. Старожили Гречан вважають, що саме звідси має починатися обласний центр, а Проскурів є “їхнім придатком”.

 

Читати далі: Мешканці Гречан вдячні за зроблене і бажають більшого

   

Сторінка 1 з 85

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info