Понеділок, березня 19, 2018

Вимагали відставки Яценюка

Політика

У вівторок зранку кілька десятків хмельничан зібралися під стінами облдержадміністрації. Головною вимогою людей була відставка прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та уряду. Переважна кількість мітингарів були представниками ВО “Свобода” й партії “5.10”.

Присутні на мітингу хмельничани скандували гасла “Популіста Яценюка за ґрати!”, “Яценюка у в’язницю, уряд — у відставку!”… У промовах йшлося про те, що реформи стоять на місці, у державі нічого не змінюється, корупція лише процвітає, а звичайні люди на межі зубожіння.
“Яценюк зі своїми урядовцями хочуть ще хоч місяць протриматися своїми пазурами за владу, щоб дограбувати Україну. Вони прагнуть запустити процес приватизації стратегічних державних підприємств, щоб набити свої кишені грішми, а народ залишити ні з чим. Свої вчинки вони прикривають іменами тих, хто загинув під час Революції гідності й захищаючи Батьківщину на Сході. Тому ми вимагаємо, щоб цей уряд пішов у відставку”, — наголосив  депутат Хмельницької обласної ради, член ВО “Свобода” Юрій Смаль.
Під час мітингу присутні прийняли резолюцію, в якій вимагають відправити нинішній уряд у відставку, а проти причетних до корупції міністрів порушити кримінальні справи. Документ мітингарі передали в.о. голови ОДА Василю Процюку.
Як виявилося, вимоги мітингарів залишаться незадоволеними, адже у вів-торок у парламентаріїв не вистачило голосів здійснити задумане.
Андрій ЯЩИШЕН
Фото автора

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info