Понеділок, березня 19, 2018

Звітує народний депутат Сергій Мельник

Політика

Сергій Мельник — народний депутат Верховної Ради України по округу №187 м. Хмельницького звітує перед виборцями за 2015 рік

Робота у Верховній Раді України та законотворча діяльність


Сергій Мельник був присутній на пленарних засіданнях Верховної Ради України 131 раз (98%), відсутній — 3. Подано 25 законопроектів, сім із яких стали чинними: “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо уточнення та приведення окремих положень у відповідність до норм діючого законодавства)”, “Про прийняття за основу проекту Закону про внесення змін до статті 87 Бюджетного кодексу України”, “Про направлення проекту Постанови Верховної Ради України про “Основні напрями бюджетної політики на 2016 рік для підготовки до повторного розгляду Верховною Радою”, “Про прийняття за основу проекту Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо цільового спрямування екологічного податку”, “Про прийняття за основу проекту Закону про внесення змін до пункту 3 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України”, “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реалізації рекомендації, наданої в рамках виконання Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України стосовно забезпечення функціонування Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів”, “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо особливостей формування та виконання бюджетів об’єднаних територіальних громад”. Крім того, подано 287 поправок і пропозицій до 22 законопроектів.
Сергій Мельник направив 190 депутатських звернень до органів влади та керівників підприємств, установ, організацій. Підготував вісім депутатських запитів до уряду: зокрема щодо забезпечення Хмельницької міської дитячої лікарні необхідними імунобіологічними препаратами; про відповідність займаній посаді директора Республіканського вищого училища фізичної культури; щодо передачі в комунальну власність територіальній громаді міста Хмельницького земельної ділянки площею 50 гектарів (у районі вулиці Раскової); стосовно порядку реалізації пілотного проекту державного регулювання цін на препарати інсуліну; щодо внесення змін у додаток “Перелік кодів бюджетної класифікації в розрізі органів, які контролюють справляння надходжень до бюджету” постанови Кабінету міністрів України від 16 лютого 2011 року №106.
Державному територіально-галузевому об’єднанню “Південно-Західна залізниця” адресувався депутатський запит щодо відновлення розкладу руху дизель-поїзда Жмеринського відділення Південно-Західної залізниці за маршрутом Гречани — Кам’янець-Подільський.
У Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та Фонд державного майна Сергій Мельник направив два депутатські запити щодо повернення трансформаторної підстанції від ПАТ “Хмельницькобленерго” у комунальну власність міста Хмельницького.

Кошти, залучені народним депутатом, на соціально-економічний розвиток міста Хмельницького

На підставі внесених змін до Бюджетного кодексу України в результаті фінансової децентралізації Хмельницький додатково отримав 170 млн. грн. За сприяння Сергія Мельника до бюджету міста додатково залучено 50 млн. грн. З них 25 млн. грн. — на будівництво другої черги Чернелівського водогону; 10 млн. грн. — на будівництво другої черги водогону від с. Чернелівка Красилівського району до м. Хмельницького; 15 млн. грн. — субвенція з державного бюджету на   соціально-економічний розвиток окремих територій, а саме: 2,7 млн. грн. — на завершення будівництва житлового будинку на вул. Озерній, 6/2а згідно з Державною цільовою соціально-економічною програмою будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2017 роки; 3,9 млн. грн. — на реконструкцію дошкільного навчального закладу №3 з добудовою приміщень на чотири групи у провулку Жукова, 5; 8,4 млн. грн. — на придбання двох нових тролейбусів для ХКП “Електротранс”.
У результаті прийняття низки законів збережені основні здобутки бюджетної децентралізації та закладені нові можливості для подальшого розвитку місцевого самоврядування, зокрема 100% єдиного податку буде зараховуватись до бюджетів базового рівня; 100% акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів залишатиметься у місцевих бюджетах; ставку єдиного соціального внеску знижено до 22% (раніше — від 36 до 49%). Повністю скасовано відрахування 3,6% єдиного соціального внеску для працівників та 6,1% — для посадових осіб місцевого самоврядування і держслужбовців. Ставку податку з доходів фізичних осіб збільшено з 15% до 18%. Таким чином, органи місцевого самоврядування отримають економію зі сплати єдиного соціального внеску при виплаті заробітних плат працівникам бюджетної сфери та матимуть додаткові надходження з податку на доходи фізичних осіб.
Крім того, фінансування вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації здійснюватиметься з державного бюджету. Заклади вторинної медичної допомоги залишаються в підпорядкуванні міст обласного значення, районів, об’єднаних громад. Місцевим радам розширено повноваження щодо встановлення місцевих податків та зборів. Додатково передбачено майже 2 мільярди гривень субвенції місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій та 1 мільярд — для капітальних видатків за програмою “Підтримка державних та регіональних інвестиційних проектів”.

Робота в окрузі

Сергій Мельник брав безпосередню участь у громадських обговореннях щодо реформи адміністративно-територіального устрою країни, зокрема щодо об’єднання територіальних громад області. Підтримував обдарованих дітей та молодь, ветеранські творчі колективи, окремих ветеранів, дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей.
Сприяв завершенню реконструкції та відкриттю другого корпусу на чотири групи в ДНЗ №36, що на проспекті Миру, 86/1; введенню в експлуатацію водноканалізаційної мережі на вулиці Басейній, провулку та проїзду Басейному та частини вулиці Гоголя.
Надавав допомогу сім’ям  учасників АТО, громадським організаціям, які сприяють забезпеченню необхідним спорядженням та речами військових у зоні АТО. Народний депутат проводив виїзні зустрічі з жителями мікрорайонів міста, колективами медичних, освітніх закладів, комунальних підприємств тощо.  Здійснив 19 особистих прийомів, на яких прийняв до 200 людей з різних питань. Також в окрузі постійно проводять прийоми помічники народного депутата за адресою: м. Хмельницький, пров. Пушкіна, 11. Минулого року тут побували 323 хмельничанина, крім того, розглянуто 97 письмових звернень.

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info