Субота, березня 17, 2018

Політика

При комунальних підприємствах Хмельницького найближчим часом створять Наглядові ради

Політика

 

При комунальних підприємствах мають бути створені Наглядові ради, принаймні, таке рішення рекомендує ухвалити місцевим радам Верховна Рада України. На останній сесії Хмельницької міськради Олександр Симчишин нагадав депутатам, що потрібно попрацювати над Наглядовими радами.


Читати далі: При комунальних підприємствах Хмельницького найближчим часом створять Наглядові ради

 

Як працюють нардепи?

Політика

Представники Громадянської мережі ОПОРА розповіли про моніторинг роботи нардепів-мажоритарників.

Читати далі: Як працюють нардепи?

   

Вимагали відставки Яценюка

Політика

У вівторок зранку кілька десятків хмельничан зібралися під стінами облдержадміністрації. Головною вимогою людей була відставка прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та уряду. Переважна кількість мітингарів були представниками ВО “Свобода” й партії “5.10”.

Читати далі: Вимагали відставки Яценюка

   

Звітує народний депутат Сергій Мельник

Політика

Сергій Мельник — народний депутат Верховної Ради України по округу №187 м. Хмельницького звітує перед виборцями за 2015 рік

Читати далі: Звітує народний депутат Сергій Мельник

   

Як голосував Хмельницький

Політика

Наприкінці минулого тижня громадські активісти закликали хмельничан голосувати з розумом і підсумували результати спостережень за виборчою кампанією, а політичні партії й кандидати намагалися у будь-який спосіб заручитися підтримкою народу. Дехто навіть не гребував використанням проти конкурентів “чорного піару”.

Читати далі: Як голосував Хмельницький

   

Ради можуть стати прозорішими

Політика

Кроки до поліпшення якості роботи місцевих рад, підвищення рівня їх прозорості у понеділок під час прес-конференції презентував координатор всеукраїнської громадської кампанії “Прозорі ради” в області Олег Черненко.

Читати далі: Ради можуть стати прозорішими

   

Позов проти Прем’єра

Політика

Правозахисник, наш земляк-хмельничанин Володимир Волосюк 25 липня 2015 року подав на суд Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка за невиплату дітям війни соціальної щомісячної допомоги в розмірі 280 грн., що передбачено ст. 6 Закону України “Про соціальний захист дітей війни”. Міститься у позові й оцінка необґрунтованого, на погляд юриста, підвищення в країні тарифів на газ — у сім разів, воду, електроенергію — втричі для населення.

Читати далі: Позов проти Прем’єра

   

Як не помилитися на виборах?

Політика

Вже у ці вихідні від нашого голосу залежатиме доля міста й  області не лише на два наступні роки. Тож ми запитали кількох місцевих експертів і громадських активістів, як вони оцінюють перебіг нинішньої передвиборчої кампанії та що порадили б хмельничанам під час голосування.

Читати далі: Як не помилитися на виборах?

   

Що потрібно знати про нинішні вибори?

Політика

Чинний закон про місцеві вибори має багато нюансів, з якими вже незабаром можуть стикнутися звичайні хмельничани. Щоб вберегти виборців від неприємних несподіванок у день волевиявлення, представники ВГО “Центр підтримки громадських ініціатив” у понеділок провели тематичний “круглий стіл”.

Читати далі: Що потрібно знати про нинішні вибори?

   

Костянтин Чернилевський: “Вірю, що хмельницькі виборці спроможні зробити усвідомлений вибір”

Політика

Цю розмову з виконуючим обов’язки, а нині вже й кандидатом на посаду Хмельницького міського голови Костянтином Чернилевським ми публікуємо за рахунок його скромного виборчого фонду кандидата-самовисуванця, як цього вимагає виборче законодавство. Проте Костянтин Іванович наполіг, щоб у нашому діалозі первинною була журналістська складова, пообіцявши завчасу, що готовий відповісти на найжорсткіші запитання, яких, зізнаємося, з перебігом виборчої кампанії набралося чимало. Тож перше, що цікавило нас, так це те, як він почувається у ролі кандидата-самовисуванця? Адже залишаючись нині одним із фаворитів виборів серед претендентів на посаду міського голови, він єдиний з них спалив, по суті, за собою всі мости. Чи варто було так ризикувати власною політичною кар’єрою? — запитали ми, натякаючи, що через таку принципову позицію він змушений був припинити своє членство в партії “Батьківщина”, відмовитись від пропозицій інших партій стати їх висуванцем, поклавши на виборчі терези дуже багато у своїй подальшій долі.

Читати далі: Костянтин Чернилевський: “Вірю, що хмельницькі виборці спроможні зробити усвідомлений вибір”

   

Свободівці пройшли маршем протесту перед своєю партконференцією

Політика

Минулої неділі у приміщенні обласної Федерації профспілок свою виборчу конференцію провела облорганізація партії ВО “Свобода”. Проте спершу її активісти і делегати, до яких приєднались небайдужі хмельничани, пройшли маршем протесту проти політичних репресій в Україні.

Читати далі: Свободівці пройшли маршем протесту перед своєю партконференцією

   

Сторінка 1 з 15

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info