Вівторок, лютого 20, 2018

Скільки пожертвували хмельничани на благодійному марафоні?

Соціум

У приміщенні кінотеатру ім. Т.Шевченка представники міської влади підсумували результати благодійного марафону в рамках Різдвяного ярмарку.

Упродовж зимових свят у скриню неподалік головної ялинки міста хмельничани жертвували гроші на благородну справу. Долучитися до благодійного проекту можна було й купівлею святкових листівок і марок.

Отож настав час відкрити скриню. Представники влади і волонтерського середовища підрахували гроші — 11 тисяч 486 гривень і 80 копійок.

За словами начальника міського управління охорони здоров’я Бориса Ткача, спочатку на зібрані кошти планували придбати спеціальну дихальну апаратуру для дитячої лікарні. Втім зібраної суми недостатньо для такої покупки, тому вирішили придбати пульсоксиметри.

“Ці прилади визначають насиченість крові киснем, допомагають діагностувати роботу дихального апарату дітей. Як тільки пульсоксиметри будуть придбані для потреб міської дитячої лікарні, обов’язково прозвітуємо перед громадськістю”, — запевнив Борис Ткач.

Крім того, в кінотеатрі працював пункт збору речей і подарунків для дітей із сиротинців. Речі й солодощі працівники управління праці та соціального захисту населення передадуть у міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Школа життя”, Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Родинний затишок”, у спеціалізований будинок дитини “Берізка” та в будинки сімейного типу.

Заступник міського голови Володимир Гончарук поділився, що проведення Різдвяного ярмарку й благодійного марафону стало гарним досвідом.

“Передусім ми прагнули стимулювати в людей відчуття соціальної відповідальності. Різдвяні свята — гарний час, щоб допомогти нужденним. Отож вдячні хмельничанам і гостям міста, які долучилися до цієї благородної справи. Сподіваємося, що на наступні зимові свята вони активніше братимуть участь у благодійному марафоні. Ми ж, відзначивши плюси й мінуси цьогорічного ярмарку, наступний постараємося зробити ще кращим”, — зазначив Володимир Гончарук.

Безпосередньо сам Різдвяний ярмарок приніс міському бюджетові понад 60 тисяч гривень. Ці кошти будуть спрямовані на розвиток культурної сфери Хмельницького.

Андрій ЯЩИШЕН

Фото автора

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info