Вівторок, лютого 20, 2018

“Два крила” допомагає дітям захисників

Соціум

Громадська організація “Два крила”, створена на базі ГО “Армія SOS Хмельницький” обласного благодійного фонду “Центр Добриня”, другий рік підряд опікується дітьми загиблих учасників російсько-української війни, важкопоранених, а також багатодітними родинами захисників України. Завдяки організаторам-волонтерам цього громадського формування та небайдужим українцям, які проживають у Польщі, відбулася нова акція допомоги.

Для дітей захисників волонтери організували справжнє свято в розважальному дитячому комплексі “Планета дітей”, що в ТЦ “Квартал”, вручили адресні подарунки.

“Ми хотіли, — розповідає відомий хмельницький волонтер та співзасновник ГО Олександр Баурін, — бачити цих діток щасливими. Проклята війна забрала у них батьків або ж підірвала їхнє здоров’я. Вони все життя відчуватимуть непоправний біль і, напевно, ніщо не зможе компенсувати втрату рідної людини. Але розвеселити й подарувати крихітку дитячого щастя ми можемо...”.

Координатор-волонтер ГО “Два крила” Алла Фарващук додала: “У подарунках — одяг, солодощі та іграшки. Хай діти відчувають тепло сердець тих, хто ці подарунки збирав. Вдячні працівникам обласного військкомату за співпрацю, нашим активістам, які формували списки дітей. Щоправда, сумніваємося, що змогли охопити всіх, тому заздалегідь просимо вибачення. Вдячні Руслану Афійчуку за територію розваг для діток, підприємцям Ігорю Гончару та Ігорю Стукану і всім помічникам, які допомагали нам в організації дитячого свята. Волонтерські подарунки поїдуть також до діток, які проживають у районах області. Приємні сюрпризи вже отримали діти з Деражні та Волочиська. На черзі — Старокостянтинів, Ярмолинці, Шепетівка та Білогір’я. За відгуками, які ми отримали, дітям приємно отримувати подарунки. Для них це неочікувано та дуже важливо, що про них знають і пам’ятають”.

Пакунків підготовлено понад 200.

Вікторія СТАНДРІЙЧУК

Фото Миколи ШАФІНСЬКОГО

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info