Субота, березня 17, 2018

Соціум

“Берег надії” запрошує на відпочинок учасників та ветеранів АТО з родинами

Соціум

У міській раді директор рекреаційного центру “Берег надії” Андрій Гулько презентував план реабілітації воїнів українсько-російської війни та їхніх родин. Перші сім’ї атовців зможуть відпочити й оздоровитися вже наприкінці березня.

 

Читати далі: “Берег надії” запрошує на відпочинок учасників та ветеранів АТО з родинами

 

Музей АТО запрацював у Старокостянтинові

Соціум

Чотири роки в Україні триває російсько-українська війна, якій ще на початках дали назву АТО. Чотири роки втрат і здобутків, сліз і радості, крові і вогню. Чотири роки, котрі назавжди змінили нас і Україну. Чотири роки, котрі вже стали історією. Нашою історією.

 

 

Читати далі: Музей АТО запрацював у Старокостянтинові

   

З центру міста заберуть білборди

Соціум

У міській раді представники ГО “Центр UA” організували публічні консультації щодо створення нових правил розміщення зовнішньої реклами на вулицях Хмельницького. Висловили свою думку представники місцевої влади, підприємці й громадські активісти.

 

Читати далі: З центру міста заберуть білборди

   

Допомога народного депутата

Соціум

Школам і закладам культури

За сприяння народного депутата Сергія Мельника, у 2016-2017 роках з державного бюджету виділено 8,2 мільйона гривень на зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти і культури у Хмельницькому.

Читати далі: Допомога народного депутата

   

Кінофестиваль з патріотичного виховання

Соціум

У кінотеатрі “Планета” розпочався традиційний щорічний показ кінофільмів, присвячених героїзму нашого народу в роки Другої світової війни, післявоєнних буднів, розбудові сучасної незалежної України. Ініціаторами й організаторами кінофестивалю стали рада міської організації ветеранів України, департамент освіти і науки міської ради, обласна фірма “Кіновідеопрокат” і кінотеатр “Планета”.

 

Читати далі: Кінофестиваль з патріотичного виховання

   

90 працьовитих років Федосі Ромасюкової

Соціум

90 років днями відзначила книжківчанка Федося Ромасюкова. Прийшли привітати ювілярку місцевий священик отець Віктор (Патерко), депутат міської ради Сергій Болотніков, члени комітету самоорганізації населення, ветеранської організації, учасники фольклорного гурту “Книжківчанка” і, звісно, родина.

 

Читати далі: 90 працьовитих років Федосі Ромасюкової

   

Вимагали відставки Петра Порошенка

Соціум

У неділю в Хмельницькому зібралися кілька сотень мешканців міста й області, щоб висловити невдоволення політикою чинного президента. Таким чином вони приєдналися до Всеукраїнської акції протесту.

 

Читати далі: Вимагали відставки Петра Порошенка

   

Словян Воронецький: “Не маємо морального права залишати напризволяще тих, хто захищає Україну”

Соціум

Існує неофіційна статистика, що люди, які брали участь у бойових діях, реально втрачають понад 10 років, важко повертаючись до мирного життя. Допомогти захисникам, оточивши їх реальною турботою і піклуванням, — найперше завдання влади і нас із вами. Про це розмова з начальником управління праці та соціального захисту населення Словяном ВОРОНЕЦЬКИМ.

Читати далі: Словян Воронецький: “Не маємо морального права залишати напризволяще тих, хто захищає Україну”

   

Луганськ — за єдність України, про це свідчать світлини

Соціум

Про події Революції гідності нині збирають свідчення, аби скласти повноцінну історію тих буремних подій, бо в ній досі є білі плями, наприклад, майдан у Луганську.

 

Читати далі: Луганськ — за єдність України, про це свідчать світлини

   

Термомодернізація будинків продовжиться

Соціум

Днями в Центрі енергоефективності відбулася робоча нарада за участю семи керівників ОСББ, які мають намір розпочати процес утеплення своїх будинків, заміну вікон, а також встановлення індивідуальних теплових пунктів, щоб скоротити витрати теплоносіїв, а з ними і зменшити плату за  комунальні послуги.

Читати далі: Термомодернізація будинків продовжиться

   

Утеплили будинок, а тепер хочуть теплопункт

Соціум

ОСББ “Поділля”, що на Подільській, 149, утеплили будинок ще в 2016 році — в числі перших скористалися міською програмою співфінансування, де 70% — внесок міста й 30% — співвласників будинку.

 

Читати далі: Утеплили будинок, а тепер хочуть теплопункт

   

Сторінка 1 з 167

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info