Субота, березня 17, 2018

Хмельничани зустріли весну

Останні новини

У неділю в парку ім. М.Чекмана хмельничани, куштуючи смаколики і спостерігаючи за театралізованим дійством, святкували Стрітення.

 

Начальник міського управління культури і туризму Артем Ромасюков пояснив, що Стрітення відзначається 15 лютого, проте зустрічати весну вирішили на тиждень раніше, адже на наступну неділю, 18 лютого, припадає початок масових розстрілів на Майдані. Втім такі зміни зовсім не вплинули на настрій хмельничан і гостей міста у парку ім. М.Чекмана.

Відвідувачів заходу біля входу в парк зустрічав муніципальний  естрадно-духовий оркестр. На шляху до головної сцени були розташовані яскраві фотозони, ярмарок з виробами народних майстрів, сувенірами і смаколиками. Покуштувати хмельничани могли вареники, гуцульський бануш, печену картоплю, млинці, різноманітну випічку й солодощі.

“Під час цьогорічного святкування Стрітення вирішили зробити голов-ний акцент на яскраві фотозони, — поділився Артем Ромасюков. — Їх виготовленням зайнялись учні та педагоги загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладів і шкіл естетичного виховання. Також обмежили продаж алкогольних напоїв, адже це сімейне свято”.

На головній сцені хмельничани могли насолодитися театралізованим дійством “Лютий лютує — весні дорогу готує” від Центру національного виховання учнівської молоді та міського Будинку культури, а також виступом академічного ансамблю пісні й танцю “Козаки Поділля”.

Окрім того, для відвідувачів свята були організовані майстер-класи з танців, молодіжна дискотека, різні конкурси.

Наш кор.

Фото Андрія ЯЩИШЕНА

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info