Вівторок, лютого 20, 2018

Нове медичне обладнання для дітей з проблемами зору

Останні новини

 

Всеукраїнський благодійний фонд “Серце до серця” вже багато років допомагає дитячим лікарням по всій Україні. В квітні минулого року в рамках уже дванадцятої акції збору коштів загалом в Україні вдалося зібрати 3 мільйони 181 тисячу 399 гривень 87 копійок. На Хмельниччині — 67 тисяч 499 гривень 54 копійки, за ці кошти закуплені три апарати для динамічної офтальмохромотерапії “Райдуга” та один апарат для тренування акомодації “Джерельце” в офтальмологічне відділення Хмельницької обласної дитячої лікарні. Голова правління фонду “Серце до серця” Яна Сидор днями вручила лікарні сертифікат на медичне обладнання.

“Ці апарати значно покращать базу офтальмологічного відділення і дозволять якісніше лікувати дітей з косоокістю та короткозорістю. Ми вдячні фонду і надіємось на подальшу співпрацю”, — сказала головний лікар обласної дитячої лікарні Віра Руда.

“З благодійним фондом “Серце до серця” ми співпрацюємо вже 12 років. Так, минулоріч лікарня отримала реанімаційне обладнання. Ми дякуємо всім небайдужим людям, які жертвують кошти, щоб покращити матеріальну базу дитячих лікарень, зокрема й нашої”, — додала завіду-вачка офтальмологічним відділенням Катерина Могильницька.

“Завдяки акціям “Серце до серця” щороку в обласні дитячі лікарні надходить обладнання і щороку це інший напрямок: офтальмологія, реанімація, слух... — поділилася голова правління ВБФ “Серце до серця” Яна Сидор. — Приємно, що ми розвиваємо не тільки медичні заклади, надаючи це обладнання, а виховуємо в учнів, студентів, молоді й старших людей милосердя й соціальну відповідальність. Щоб кожен із них розумів, що, об’єднавшись, ми можемо багато зробити. Якщо будемо сподіватися тільки на владу, чекати від можновладців, коли вони щось виділять, то нічого не досягнемо. Ми мусимо об’єднуватися й старатися задля реальних результатів. Здоров’я дітей — здоров’я нації, нашого майбутнього!”

Уже 2 квітня стартує 13-а благодійна акція “Серця до серця”, яка буде присвячена проблемам дітей з вадами слуху.

“Нині для встановлення діагнозу в дітей з хворобами слуху ми користуємося застарілими вушною воронкою, носовим дзеркалом і шпателем. Мріємо про сучасний лор-комбайн, який допоможе точніше встановлювати діагноз, аби призначити правильне лікування”, — констатує реалії дитячий отоларинголог Герман Брухнов.

У нашій області понад мільйон мешканців. Якщо кожен долучиться і пожертвує лише гривню, можна буде реально допомогти діткам з проблемами слуху.

Тож усі небайдужі можуть приєднатися до збору коштів акції фонду “Серце до серця”, фінал якої відбудеться 22 квітня та включатиме вуличний збір коштів, концерти, спортивні змагання...

Юні журналісти вже 10 років беруть активну участь у цій акції, адже переконалися в її прозорості і необхідності. Волонтери з червоними сердечками-наліпками збиратимуть кошти у благодійні скриньки на вулицях міста.

Вікторія Клопотовська, прес-клуб “Юний журналіст”

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info