Понеділок, лютого 19, 2018

Три царі пройшли Хмельницьким

Останні новини

У суботу вулицями міста відбулася традиційна Різдвяна хода “Трьох царів”. Віряни згадували трьох біблійних волхвів-царів — Каспара, Мельхіора та Балтазара, які прибули до Вифлеєму поклонитися новонародженому Ісусові.

Учасниками Різдвяної ходи стали декілька сотень хмельничан різних конфесій. Долучилися до заходу й учасники АТО та родини загиблих воїнів.

“Народження Ісуса Христа — це надзвичайно світла подія, яка об’єднує людей незалежно від віросповідання та політичних поглядів, адже Бог несе любов і мир, — вважає настоятель римо-католицького храму Христа Царя Всесвіту отець Анатолій Білоус. — Сьогодні за прикладом трьох царів, які віднайшли Божу мудрість і прийшли поклонитися новонародженому Ісусові, ми вийдемо на вулиці міста звістити всім радісну новину про народження Спасителя. А також помолимося про мир в Україні”.

Учасники Різдвяної ходи були вбрані у східні шати, в руках вони несли українські прапори та прапори волхвів-царів. Самі царі їхали на возі. Стартувала хода поблизу кінотеатру ім. Т.Шевченка, а продовжилася вулицею Свободи і проспектом Миру до римо-католицького храму Христа Царя Всесвіту. Дорогою віряни зробили зупинку поблизу царя Ірода, оточеного уособленнями злих сил. Злий правитель хотів дізнатися у трьох царів місце народження Христа. Ті порадили йому самому віднайти Божу мудрість.

Після закінчення ходи для вірян у храмі провели службу.

Наш кор.

Фото Андрія ЯЩИШЕНА

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info