Понеділок, березня 19, 2018

Новорічна казка у під’їзді на Зарічанській

Останні новини

Всупереч погоді за вікном, яка не навіює новорічний настрій, мешканці шостого під’їзду на вулиці Зарічанській, 12 вкотре створюють собі свято. Вони, об’єднуючи зусилля, прикрашають під’їзд до кожного великого свята. Їхня взаємодопомога у благоустрої свого житла може стати прикладом для решти хмельничан.

 

У під’їзді бездоганна чистота й святкова атмосфера. На стінах кожного поверху —  новорічні стінгазети, вирізані з паперу гірлянди, сніжинки, інші прикраси... Усе це зроблено руками місцевих дітей, яким допомагає активна 80-річна волонтерка Раїса Польова. За її словами, виготовлення новорічних прикрас розпочинається за місяць до зимових свят.

“Діти — справжні молодці. Попри юний вік вони беруть активну участь у житті під’їзду, — розповідає Раїса Іванівна. — Виготовленням новорічних прикрас займаються Маша Корчава, Даринка Ярова, Уляна Доячова, Тимур Шутяк і Тимур Кравцов. Згуртовує їх десятирічна Аня Козак, яка навчилася вирізати величезні сніжинки з паперу і поділилася цим умінням з друзями”.

Під’їзд прикрашають до всіх великих свят. Втім це лише частина роботи, яку виконують його мешканці. Вперше благоустроєм під’їзду майже десять років тому зайнялася Надія Солятицька, яка надихнула сусідів брати активну участь у житті власного будинку. Вона зініціювала ремонт під’їзду за рахунок мешканців, а також встановити броньовані двері, відмовитися від індивідуального прибирання кожен біля своїх дверей, замість цього найняти прибиральницю, котра робить це професійно. Відтоді жителі утримують його в ідеальному стані. 2013 року він навіть визнаний міською радою найкращим під’їздом Хмельницького.

“Хоча тут ремонт проводився сім років тому, ви не побачите жодної шпаринки та подряпини на панелях. Вікна у нас завжди чисто вимиті, з першого по п’ятий поверх висять білосніжні фіранки. Всі мешканці нашого під’їзду звикли, що кожної весни ми проводимо тиждень чистоти. Утримуємо бездоганний порядок лише завдяки дружбі й спів-праці. Коли сусіди товаришують, тоді й жити веселіше”, — поділилася гарним досвідом Раїса Польова.

Наш кор.

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info