Понеділок, березня 19, 2018

Під ялинку 13 немовлят

Останні новини

Сьогодні міський голова Олександр Симчишин завітав у міський перинатальний центр привітати матусь, яким пощастило народити у новоріччя.

Цього разу народилося 13 немовлят — семеро дівчаток і шестеро хлопчиків. Їм міський голова традиційно приніс подарунки, серед яких — рушники та дитячі комбінезони.

“Народження дитини — це вже велике щастя. Певно, щоб народити у новорічну ніч, потрібно заслужити добрими справами. Хочу побажати вам, щоб малеча росла здоровою й тішила вас упродовж життя”, — побажав Олександр Симчишин.

Крім того, міський голова розповів, що вже два роки в місті успішно працюють програми, пов’язані з безкоштовним забезпеченням ліками хмельничан, які потрапляють у реанімацію чи травмпункти міської та дитячої лікарень. З 2018 року стартує аналогічна програма в міському перинатальному центрі. З міського бюджету вже виділено один мільйон гривень на її запуск.

“Відтепер природні пологи й пологи за допомогою кесаревого розтину фактично стануть безкоштовними, адже породіль у міському перинатальному центрі будуть забезпечувати необхідними медикаментами за кошти міського бюджету. Таким чином хочемо підняти рівень народжуваності в місті”, — наголосив міський голова.

Андрій ЯЩИШЕН
Фото автора

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info