Понеділок, березня 19, 2018

Казка і солодощі від Миколая

Останні новини

Напередодні Дня святого Миколая в обласному ляльковому театрі за ініціативи Хмельницької міської ради жінок відбулося дитяче свято. Казку про “Білосніжку та семеро гномів” подивилися діти-сироти, позбавлені батьківського піклування та вихованці міського будинку дитини. А потім діти зустрілися зі святим Миколаєм, дізналися про нього чимало цікавих фактів.

 

А чи були ви слухняними весь рік?” — запитав малечу Ангел — помічник святого Миколая. На що хлопчики та дівчатка гуртом відповіли: “Так!”. І за послух, гарну поведінку та добрі справи отримали не тільки казку, а й солодкі подарунки. Аж сотню наборів солодощів допомогли Миколаю вручити малечі представники міської ради жінок.

Хоча не вірю казкам, бо вважаю себе дорослою, мені було цікаво подивитися казкове шоу, а цукерки смачні у будь-якому віці. Дуже вдячна організаторам дитячого свята”, — ділиться 13-річна Сніжана Ліщук.

Кожна дитина заслуговує на радість, тим паче у таке свято. Тому завжди раді зробити його веселим та солодким”, — каже представниця ради жінок Валентина Андріїшина.

 

 

 

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info