Понеділок, лютого 19, 2018

Як ви оцінюєте роботу наших комунальників?

Запитання "Проскурова"

Валентина Якубовська, пенсіонерка:
— Спасибі нашим двірникам! Вони прибирають уже тоді, коли багато хто з нас ще солодко спить. Звичайно, до їхньої роботи дуже багато зауважень, але чи задумувався хтось, як він працював би під відкритим небом у дощ і сніг, спеку й холод та ще й за мізерну зарплатню? Отож бо! Колись двірників влада міст зацікавлювала хоча б відомчим житлом, а тепер цього немає, хоча роботи у цієї категорії комунальників не поменшало. Подивімося лишень навколо: не встиг зійти сніг, як під ногами з’явилися “підсніжники” — гори сміття, бездумно викинутого “щирими” українцями. Соромно має бути не двірникам, що не так чисто, як нам хочеться підмітають наші двори та вулиці, а нам, що смітимо. А тому я завжди на боці двірників. Вітаючи їх із професійним святом, бажаю насамперед міцного здоров’я та гідної зарплати!

Володимир Синиця, пенсіонер:
— Якщо врахувати нинішні економічні негаразди в країні, то треба визнати, що хмельницькі комунальники працюють непогано. Відчувається керованість з боку міської влади всіма процесами в комунальній галузі та певна системність у вирішенні проблем у цій сфері. Проте це аж ніяк не означає, що комунальники можуть спочивати на лаврах, адже роботи для них як поточної, так і переспективної вистачає. Хотілося б від них почути більш чіткі відповіді щодо реформування цієї галузі, наших ЖЕКів, про те, як у місті розвиватиметься мережа ОСББ.

Василь Кузьмук, підприємець:

— Мені здається, що в нашому місті останніми роками представники влади, говорячи насамперед про комунальну сферу, надто зловживали висловлюваннями на кшталт того, що Хмельницький вже мало не європейське місто. На жаль, це неправда, хоча на фоні багатьох інших міст у нашій комунальній галузі є значні досягнення. Приємно, що і нова владна команда комунальну сферу обрала пріоритетом і досить по-господарськи вкладає в неї фінансові ресурси. Та хотілося б бачити майбутні перспективи всіх підрозділів комунальної галузі міста, зокрема в розрізі кожного мікрорайону, вулиці, будинку...

Ганна Руденко, домогосподарка:

— Зазвичай у відповідях на подібні запитання люди більше критикують комунальників, бо при бажанні у кожного містянина знайдеться щось закинути на їхню адресу. Але я цього не робитиму. У мене виникає запитання до самих хмельничан: чи ми справді хочемо порядку бодай біля своїх будинків? Подивіться, шановні, як ми з вами співпрацюємо з комунальниками. Ще прибрати в середині будинку нас вистачає, а на прибудинкових територіях чекаємо, що все мають зробити комунальники. Але ж наші квартири і будинки вже давно приватизовані, тож ми повинні відповідати за все, бо комунальників на вирішення всіх побутових проблем не вистачить.

Станіслав Мельник, депутат міської ради (з виступу на звітній зустрічі з виборцями):

— За минулий рік на виборчому окрузі №24 було зроблено чимало, хоча багато ще залишається. Те, що вдалося зробити, завдяки плідній співпраці з ЖЕКом №3. Тут працюють відповідально, на звернення депутата відгукуються належним чином, відтак Південно-Західний мікрорайон стає дедалі привабливішим. Велика робота здійснена у колишніх відомчих будинках, щоб довести їх до рівня комунального житла — це заслуга ЖЕКу №3 і його керівника.

 

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info