Понеділок, лютого 19, 2018

Що вас нині хвилює найбільше?

Запитання "Проскурова"

Володимир Камінський, заробітчанин:
— Не раз запитував себе: доки триватимуть знущання залізничників та нашої влади над заробітчанами з найближчих околиць обласного центру, які тут багато років працюють? Кажу насамперед про збої з формуванням кількості вагонів у приміських електричках. Якщо, скажімо, ранішня чи вечірня електричка за маршрутом Жмеринка-Гречани сформована, не дай Боже, з шести вагонів, то там панує надзвичайна тіснява. Думалося, що післямайданна влада зверне на цю проблему увагу, та їй, видно, як і за часів режиму Януковича, чхати на неї. До речі, пригадую, тоді людям урвався терпець і вони час від часу перекривали залізницю. Хто сказав, що ображені пасажири нині не здатні на подібні дії?

Владислав Зайко, член ВО “Свобода”:

— Абсолютна більшість громадян не сприймає нинішню владу в країні, хоча хтось нині розпускає чутки, що нібито саме Путін хоче відставки уряду Яценюка. Як на мене, нинішній уряд є популістським за змістом своїх дій, бо соціально-економічна ситуація в країні доводить, що Кабмін грає на руку Кремлю. Так думаю не лише я, а й багато моїх друзів, знайомих, бо найбільша проблема з цим урядом, на мій погляд, в тому, що він розгубив велику довіру народу, яка в нього була на початку.

Станіслав Коляда, пенсіонер:

— Чекали на приїзд Петра Порошенка з надією, що він представить громаді області нового керівника ОДА. На жаль, цього не сталося. Складається враження, що або Хмельниччина не цікавить Президента України, або торги за першу посаду в області ще тривають. Між тим наш край живе, працює, якось витримує кризовий стан, то, може, такий посадовець нам узагалі не потрібен?..

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info