Понеділок, лютого 19, 2018

Що вас нині хвилює найбільше?

Запитання "Проскурова"

Володимир Тринчук, підприємець:
— На жаль, і нинішня післямайданна влада не робить нічого для реальної підтримки малого і середнього бізнесу, на якому, як відомо, тримаються всі цивілізовані країни. В Україні й далі панує всевладдя олігархічного капіталу та кланів, які впливають на дії уряду, парламенту, президента, який, власне, прийшов до влади з їхнього кола. Досить згадати, як недавно вирішувалось у парламенті питання з відставкою уряду Яценюка. Але такий стан справ у державі є ненормальним і це треба усвідомити всім.

Геннадій Савосін, перший секретар обкому СПУ:
— У березні, за традицією, ми завжди відзначаємо чергову річницю звільнення нашої області від німецько-фашистських загарбників. Це свята для нашого народу справа. Але нині неабияк хвилює те, що політичні буревії поступово стирають з пам’яті молодого покоління подвиг переможців-визволителів: руйнацією пам’ятників, зміною назв вулиць, нівелюванням пам’ятних заходів тощо.
Вважаю, що з історією гратися не можна, її треба пам’ятати і робити з неї висновки.

Віктор Барбалюк, голова президії обласного відділення Міжнародної асоціації ветеранів фізкультури і спорту:
— Питання реконструкції стадіону “Поділля”, зокрема побудови сучасного легкоатлетичного ядра, на жаль, досі остаточно не вирішене. Нині йдеться про фінансування цих робіт у сумі 10,8 мільйона гривень за рішенням обласної комісії, які передбачені на 2016 рік за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Але остаточне рішення має дати міжвідомча комісія по об’єктах області в Києві. Турбує те, що жоден з народних депутатів України від Хмельниччини не висловився за підтримку позиції обласної влади та відділення МАФІС щодо цього.

Василь Вербовий, військовий пенсіонер:
— Непокоїть ситуація стосовно домовленостей США і Росії щодо Сирії. Є побоювання, що жертвою цього компромісу може стати Україна, зокрема в питаннях повернення Криму та Донбасу. Відтак є сумніви, що наша дипломатія зможе протидіяти цим імовірним домовленостям.

Владислав Зайко, студент:
— У нашому місті з’явилася вулиця одного з найзнаковіших лідерів національно-визвольної боротьби українців за незалежність у ХХ столітті Степана Бандери. Хтось каже, що це не на часі, бо є важливіші справи в місті, ніж перейменовувати вулиці. Але рано чи пізно це треба робити. Сьогодні Україна переживає важкі часи: окупація Криму, війна на Сході, неспокійна ситуація в середині держави. Як на мене, Степан Бандера уособлює найкращі риси звичайного українця-патріота. Він із самого дитинства загартовував дух, тіло, свідомість до найтяжчої боротьби проти окупантів, які тоді панували на нашій землі. Степан Бандера став тим справжнім вибухом, запалом, піднявши тисячі українців на боротьбу під проводом революційної Організації українських націоналістів, яка створила УПА. Так само і ми сьогодні з гордістю повинні прийняти виклик, як Бандера, вступити в рішучий бій із зовнішніми й внутрішніми ворогами.

Марія Волкотруб, домогосподарка:
— З 1 березня знову підвищилася плата за проїзд у маршрутках. Тариф зростає, а пенсіонерів як пільговиків приватні перевізники обслуговувати й досі не хочуть. Чому міська влада дозволяє підвищувати тариф, але не забезпечує законних прав пільговиків?

Анатолій Білик, пенсіонер:
— У нашому календарі і далі червоним, тобто вихідним зі статусом державного свята, позначено 8 Березня — Міжнародний жіночий день. Різне можна казати нині про цей день, зокрема, що воно вже не має жодної ідеологічної основи тощо. Проте у комуністичні часи 8 Березня завжди використовували у ключі радянської пропаганди. Дивуюся, що нині Україна досі не вивела зі свого календаря такі свята, адже, зрештою, День матері ми святкуємо за національним календарем у травні. А дружин, сестер, дочок ми повинні цінувати щодня, бо той політичний зміст, який було вкладено комуністами у день 8 Березня, нічого спільного з пошануванням жінки не мав.

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info