Субота, березня 17, 2018

Запитання "Проскурова"

 

Що вас нині хвилює найбільше?

Запитання "Проскурова"

Володимир Камінський, заробітчанин:
— Не раз запитував себе: доки триватимуть знущання залізничників та нашої влади над заробітчанами з найближчих околиць обласного центру, які тут багато років працюють? Кажу насамперед про збої з формуванням кількості вагонів у приміських електричках. Якщо, скажімо, ранішня чи вечірня електричка за маршрутом Жмеринка-Гречани сформована, не дай Боже, з шести вагонів, то там панує надзвичайна тіснява. Думалося, що післямайданна влада зверне на цю проблему увагу, та їй, видно, як і за часів режиму Януковича, чхати на неї. До речі, пригадую, тоді людям урвався терпець і вони час від часу перекривали залізницю. Хто сказав, що ображені пасажири нині не здатні на подібні дії?

Читати далі: Що вас нині хвилює найбільше?

   

Що вас нині хвилює найбільше?

Запитання "Проскурова"

Кузьма Матвіюк, голова обласного Товариства політв’язнів і репресованих:
— Навесні 2013-го група підприємців висадила біля пам’ятника Кобзареві алею з сакур, а навпроти встановила металеву споруду у вигляді книжки, на символічних відкритих сторінках якої замість шевченківських рядків було вміщено інформацію про тих, хто фінансував створення алеї. Згодом міська влада на вимогу громадськості змусила підприємців забрати з книги ці написи і вмістити Шевченків “Заповіт”. Але невдовзі на його місці знову з’явився попередній напис, який побачив на недавній акції до Шевченківських днів. Мало сказати, що це брутальне святотатство чи результат невігластва цих людей. Мені думається, що у цієї афери є грамотний замовник, а очевидна антиукраїнська позиція цих людей не лише обурює, а й змушує до більш серйозних висновків.

Читати далі: Що вас нині хвилює найбільше?

   

Що вас нині хвилює найбільше?

Запитання "Проскурова"

Василь Петрук, підприємець, педагог за освітою:
— Звернув увагу на рекламу у місті так званого першого україномовного шоу “Вар’яти”. Скажіть, а чи це нормально, що на 25-му році незалежності в рекламі особливо підкреслюється україномовність? Хоча, як на мене, цей факт найкраще ілюструє ситуацію у вітчизняному, не кажу, українському, шоу-бізнесі, а заразом і на телебаченні, де навіть нині, після Революції гідності, триває тотальна русифікація. Можливо, я перебільшую, але...

Читати далі: Що вас нині хвилює найбільше?

   

Що вас нині хвилює найбільше?

Запитання "Проскурова"

Володимир Тринчук, підприємець:
— На жаль, і нинішня післямайданна влада не робить нічого для реальної підтримки малого і середнього бізнесу, на якому, як відомо, тримаються всі цивілізовані країни. В Україні й далі панує всевладдя олігархічного капіталу та кланів, які впливають на дії уряду, парламенту, президента, який, власне, прийшов до влади з їхнього кола. Досить згадати, як недавно вирішувалось у парламенті питання з відставкою уряду Яценюка. Але такий стан справ у державі є ненормальним і це треба усвідомити всім.

Читати далі: Що вас нині хвилює найбільше?

   

Сторінка 1 з 18

first
  
last
 
 
start
stop
    

(c) Газета Хмельницької міської ради "Проскурів"
(c) Сайт розроблений ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.proskuriv.info